Viesnīcas noteikumi

  Viesnīcas noteikumi

  Viesnīcā ir ieviesti papildu drošības pasākumi, domājot par viesu un darbinieku veselību, iespēju robežās pasargājot visus no vīrusu slimības pārnēsāšanas. Vienlaikus aicinām ikvienu būt atbildīgiem un pasargāt sevi pašu, kā arī apkārtējos!

  • Viesnīcas telpās regulāri tiek veikti uzkopšanas un dezinfekcijas darbi, pastiprinātu uzmanību pievēršot margām, rokturiem un citām vietām, kam bieži pieskaras cilvēki.

  • Visiem viesnīcas viesiem būs ar savu parakstu jāapliecina savs veselības stāvoklis.

  • Viesnīcas recepcijā ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi, kurus izmantot aicināts ikviens viesnīcas viesis.

  Viesnīca Sports Hotel atrodas Valmieras Olimpiskā centra sporta kompleksā, 5 minūšu braucienā no Valmieras centra un vien dažu soļu attālumā no Valmieras peldbaseina. Viesiem ir pieejams bezmaksas WiFi, kā arī bezmaksas autostāvvieta. Visos viesnīcas numuros ir izvietoti ledusskapji. Katrā numurā ir mūsdienīga vannas istaba ar tualetes piederumiem, fēnu un dušu.

  Atsaucīgie reģistratūras darbinieki ir pieejami visas diennakts garumā un var sniegt arī tūrisma informāciju. Viesnīcas pirmajā stāvā atrodas ģimenēm draudzīgs restorāns ar daudzveidīgu ēdienkarti. No rītiem viesiem ir pieejamas bufetes tipa brokastis restorānā.

  Viesnīcai blakus atrodas Valmieras peldbaseins, Sporta Veselības centrs un Valmieras Olimpiskais centrs, kur viesi var sportot, atpūsties un baudīt gan ūdens priekus un dažādas pirtis, gan arī skaistuma procedūras un masāžas. Šie pakalpojumi tiek piedāvāti par papildus samaksu.

  Viesnīca ir lieliska izvēle ceļotājiem, kuri atrodas ceļā starp Tartu un Rīgu, biznesa ceļotājiem, kuri apmeklē kādu no Valmieras uzņēmumiem, vai arī lielākām sportistu un tūristu grupām, jo vienlaicīgi varam uzņemt 120 viesus.

  10 minūšu gājiena attālumā atrodas elektro auto uzlādes stacija!

  Atbildēt

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *