PELDBASEINS

Valmieras peldbaseinu komplekss atrodas blakus viesnīcai. Piedāvājumā aktīvā atpūta astoņu celiņu 25 metru peldbaseinā vai kādā no mazajiem baseiniem.
Karsēšanās pirtīs un uzmundrinoša atveldzēšanās aukstajā baseinā, ūdens atpūtas zona mazajiem apmeklētājiem un aktīvas peldes straumju baseinā!

https://www.valmieraspeldbaseins.lv/

SPORTA VESELĪBAS CENTRS

Sporta Veselības centrs atrodas blakus viesnīcai, Valmieras peldbaseina ēkas 1.stāvā. Centrs ne vien ārstē savus klientus, bet arī rūpējas par to labsajūtu, piedāvājot dažādas veselību veicinošas procedūras speciālistu uzraudzībā, kā arī plašu masāžu klāstu.

https://www.sportaveselibascentrs.lv/

SAJŪTU PARKS 

Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā pieejamas dažādas atpūtas iespējas ikvienam - Baskāju taka, Taka Kokos ar aizraujošiem nobraucieniem pār Gauju, Tīklu kubs laiskai atpūtai, skriešanas un nūjošanas trases un disku golfa laukums!

https://www.sajutuparks.lv/

SLIDOŠANA 

Slidotava atrodas blakus viesnīcai, Valmieras Olimpiskajā centrā un piedāvā publisko slidošanu saskaņā ar ledus halles noslodzi nedēļas nogalēs un svētkos, kad notiek arī tematiskie pasākumi uz ledus.

+371 20021004

SPĒKA ZONA

Valmieras Olimpiskā centra Spēka zonas atrodas divās lokācijās. Viena blakus viesnīcai - Valmieras peldbaseina ēkā un ir atvērta tikpat ilgi, cik Valmieras peldbaseinu komplekss, sniedzot iespēju sportot gan agri no rītiem, gan vēlu vakarā. Otra - atjaunotā Jāņa Daliņa stadionā, J. Daliņa ielā 2.

+371 20021004

SPORTA KOMPLEKSS

Viesnīca atrodas Valmieras Olimpiskā centra sporta kompleksa teritorijā. Pāris soļu attālumā atrodas Peldbaseins, Spēka zona, populārāko komandu sporta spēļu laukumi, ledus halle, futbola stadions un BMX trase. Šeit notiek gan sporta, gan izklaides pasākumi.

https://www.valmierasoc.lv/

JĀŅA DALIŅA STADIONS UN VIEGLATLĒTIKAS MANĒŽA

World Athletics sertificēts vieglatlētikas stadions un manēža, kas atrodas Gaujas loka tuvumā, kuru ar stadiona teritoriju savieno priežu koku dzestrais gaiss. Dabas tuvums un īpašā stadiona aura, rada klusumu un mieru, kas ļauj koncentrēties uz savu personīgo izaugsmi ik vienam.

https://www.janadalinastadions.lv/

SKAŅĀKALNA DABAS PARKS

Skaņākalna dabas parks ar savu neparasto pievilcību priecē, sajūsmina un sniedz atpūtu ikvienā gadalaikā. Šeit, aptuveni trīs kilometru garumā gar Salacas upi, atrodas vairāki neparasti dabas objekti, kā piemēram: Velnakmens, Eņģeļu ala, Sapņu trepes, Velna ala un citas!

https://www.skanaiskalns.eu/